Мероприятия в Киеве 44Все города 27Киев 4Харьков 2Запорожье 1Винница 1Житомир 1Каменское 1Кривой Рог 1Мариуполь 1Мелитополь 1Умань 1Херсон 1Хмельницкий 1Энергодар 1Южноукраинск К сожалению, нам пока не известно о мероприятиях в городах с похожим названием. Показать все города

Театр Мнимый больной

Театр

02мая
19:00 &ndash

Украина, Киев

Национальный академический театр русской драмы им. Леси Украинки

30 – 3950 грн

Спектакль Мнимый больной в Киеве состоится 02 мая 2018 г, 19:00, Национальный академический театр русской драмы им. Леси Украинки.

Комедія. Вистава з антрактом.Тривалість 2 год. 35 хв.

Присвячується 390-річчю від дня народження Ж.-Б. Мольєра

(1622-1673)

Дивно, але п'єса присвячена якраз подоланню страху перед смертю. Незважаючи на серйозну тему, її називають перлиною у творчості Мольєра, «найсмішнішою» з його сценічних творів. Головному героєві п'єси, мсьє Аргану, неймовірно нудно жити. Тому він постійно вигадує собі різні хвороби. Кожна з них стає подією у його житті. Мсьє Арган навіть намагається видати дочку за лікаря, щоб було зручніше і дешевше лікуватися, а потім і сам вирішує проголосити себе лікарем.

Не віриться, що ця комедія була написана у XVII столітті. Вона сучасніша за багато нинішніх п'єс. Нічого не змінилося: лікарі, поліцейські, шарлатани і пройдисвіти на будь-який лад, - образи незмінні. «Уявно хворий» - це вічна історія про людей, про людські страхи, самотність і любов.

Украина, Киев

Национальный академический театр русской драмы им. Леси Украинки

30 – 3950 грн

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/projects/joker/compiled/events/event/showSimilarEvents.php.cmp on line 4