Мероприятия в Киеве 44Все города 27Киев 4Харьков 2Запорожье 1Винница 1Житомир 1Каменское 1Кривой Рог 1Мариуполь 1Мелитополь 1Умань 1Херсон 1Хмельницкий 1Энергодар 1Южноукраинск К сожалению, нам пока не известно о мероприятиях в городах с похожим названием. Показать все города

Концерт Ennio Morricone, Hans Zimmer, James Horner

Концерт

23мая
19:00 &ndash

Украина, Киев

Национальный дворец искусств "Украина"

50 – 1000 грн

Концерт Ennio Morricone, Hans Zimmer, James Horner в Киеве состоится 23 мая 2018 г, 19:00, Національний палац мистецтв «Україна»_Lords.

ENNIO MORRICONE|HANS ZIMMER|JAMES HORNER

23 травня о 19:00, в Національному палаці мистецтв « Україна», продовження величного проекту «Legends of Film Music» від оркестру Lords of the Sound!

Музика від найвидатніших композиторів сучасності - Енніо Морріконе, Ханса Ціммера та Джеймса Хорнера.

Три титани сучасного музичного мистецтва. Три таланти, що тримають пальму першості у створенні музики до кіно. Три імені, від яких віє геніальністю та величчю. По творчості кожного композитора можна грати окремий концерт, але для улюбленого глядача ми поєднали найкраще в одному, щоб обрушити на вас незупинною хвилею усю міць та експресією геніїв.

Ви почуєте музику Енніо Морріконе, Ханса Циммера та Джеймса Хорнера у виконанні симфонічного оркестру Lords of the Sound, хору, та вокалістів оркестру, яка звучала у таких фільмах:

Темний лицар
Мисія нездійсненна
Джанго Звільнений
Хороший Поганий Злий
Людина зі сталі
Одного разу в Америці
Легенда про піаніста
Професіонал
Гладіатор
Троя
Початок
Пірати Карибського моря
Інтерстеллар
Аватар
Перл Харбор
Титанік
Код Да Вінчі
Шерлок Холмс
Ангели і демони та ін.

Це не просто саундтреки. Це та музика, що стає рівноправним партнером кінокартини та заслуговує мати відокремлене життя. Вона не посилює емоцію, вона створює її. Пробуджує, дістає з самої глибини Вашого серця, і ось Ви вже не глядач, а частина цілого зі своїми щирими відчуттями та переживаннями. Ось так працює магія музики від Енніо Морріконе, Ханса Циммера та Джеймса Хорнера.

Приходьте на ультра-грандіозний концерт цієї весни “Legends of Film Music”, щоб відчути на собі досконалість музики великих композиторів. Грандіозний концерт у 3-х відділах, чекає на Вас!

Диригент: Віталій Саражинський. Продюсер: Андрій Новаторов.

Украина, Киев

Национальный дворец искусств "Украина"

50 – 1000 грн

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/projects/joker/compiled/events/event/showSimilarEvents.php.cmp on line 4